Golfové wedge
Inesis 900 wedge pravé 2 52° RegularInesis 900 wedge pravé 2 52° Regular
- INESIS
Opracované drážky pre lepšiu kontrolu spinu. Spodná hrana hlavy umožňuje ľahké otvorenie lícnej strany palice pre veľkú manévrovateľnosť. Wedge 900 sú k dispozícii so 4...
Inesis 900 wedge pravé 2 48° RegularInesis 900 wedge pravé 2 48° Regular
- INESIS
Opracované drážky pre lepšiu kontrolu spinu. Spodná hrana hlavy umožňuje ľahké otvorenie lícnej strany palice pre veľkú manévrovateľnosť. Wedge 900 sú k dispozícii so 4...
Cleveland Wedge RTX Zipcore SB Dynamic Gold Spinner pravé 54.10Cleveland Wedge RTX Zipcore SB Dynamic Gold Spinner pravé 54.10
- Cleveland
Wedge Cleveland RTX Zipcore MRH Black Satine SB Dynamic Gold Spinner
Titleist SM9 Tour Chrome Tensei Red S-Grind wedge pravé 58.10 RegularTitleist SM9 Tour Chrome Tensei Red S-Grind wedge pravé 58.10 Regular
- Titleist
Golfové palice - wedge Titleist SM9 Tour Chrome, MRH Tensei Red S-Grind R-Flex
Cleveland wedge RTX6 Zipcore SB Dynamic Gold Spinner pravé 56.08Cleveland wedge RTX6 Zipcore SB Dynamic Gold Spinner pravé 56.08
- Cleveland
Wedge Cleveland RTX6 Zipcore MRH Black Satine SB Dynamic Gold Spinner
Cleveland wedge RTX6 Zipcore SB Dynamic Gold Spinner pravé 56.10Cleveland wedge RTX6 Zipcore SB Dynamic Gold Spinner pravé 56.10
- Cleveland
Wedge Cleveland RTX6 Zipcore MRH Black Satine SB Dynamic Gold Spinner
Cleveland wedge RTX6 Zipcore SB Dynamic Gold Spinner pravé 58.10Cleveland wedge RTX6 Zipcore SB Dynamic Gold Spinner pravé 58.10
- Cleveland
Wedge Cleveland RTX6 Zipcore MRH Black Satine SB Dynamic Gold Spinner
Cleveland Wedge RTX6 Zipcore SB Dynamic Gold Spinner ľavé 56.10Cleveland Wedge RTX6 Zipcore SB Dynamic Gold Spinner ľavé 56.10
- Cleveland
Wedge Cleveland RTX6 Zipcore, Tour Satine SB Dynamic Gold Spinner, ľaváck
Titleist SM10 Nickel TT DG S200 M-grind wedge pravé 56.08Titleist SM10 Nickel TT DG S200 M-grind wedge pravé 56.08
- Titleist
Golfové palice - wedge Titleist SM10, Nickel, TT DG S200, M-grind, pravá strana Pridaním Vokey Design SM10 do tašky sa otvára svet príležitostí na skórovanie. Medzi ostrým...
Titleist SM10 Jet Black TT DG S200 D-grind wedge pravé 56.12Titleist SM10 Jet Black TT DG S200 D-grind wedge pravé 56.12
- Titleist
Golfové palice - wedge Titleist SM10, Jet Black, TT DG S200, D-grind
Titleist SM10 Tour Chrome TT DG S200 K-Grind wedge pravé 58.14Titleist SM10 Tour Chrome TT DG S200 K-Grind wedge pravé 58.14
- Titleist
Golfové palice - wedge Titleist SM10, Tour Chrome, TT DG S200, K-Grind
Callaway CB dámské wedge pravé 52° 12° grafit LadiesCallaway CB dámské wedge pravé 52° 12° grafit Ladies
- Callaway
Callaway CB 12 wedge NOVÝ SPIN PRI ODPÚŠŤANÍ. Široká trojpodrážka pre väčšiu konzistenciu okolo greenu a 12g obvodové závažie pre maximálnu toleranciu. Nové wedge Callaway CB...
Inesis 500 wedge ľavé 1 56° oceľInesis 500 wedge ľavé 1 56° oceľ
- INESIS
Zastavte svoje loptičky rýchlejšie na greene vďaka opracovaným „M“ drážkam pre maximálny backspin. Široká hrana uľahčuje pohyb palice po piesku a nerovnostiach.
MacGregor V-Foil wedge pravé 60°MacGregor V-Foil wedge pravé 60°
- MacGregor
Golfové palice - wedge MacGregor V-Foil, Gunmetal Vyrobené z najkvalitnejšej nerezovej ocele pre mäkký pocit a lepšiu spätnú väzbu. Klasický tvar hlavy s veľkými drážkami pre...
Cleveland CBX4 Zipcore wedge pravé 56° 14° oceľCleveland CBX4 Zipcore wedge pravé 56° 14° oceľ
- Cleveland
Palice CBX 4 ZipCore Wedge prinášajú prémiovú všestrannosť a elitné odpustenie spolu vo vysoko rafinovanom, cool vyzerajúcom dizajne. Využívajú všetky najnovšie technológie...
MacGregor V-Foil wedge pravé 52°MacGregor V-Foil wedge pravé 52°
- MacGregor
Golfové palice - wedge MacGregor V-Foil, Gunmetal Vyrobené z najkvalitnejšej nerezovej ocele pre mäkký pocit a lepšiu spätnú väzbu. Klasický tvar hlavy s veľkými drážkami pre...
MacGregor V-Foil wedge pravé 56°MacGregor V-Foil wedge pravé 56°
- MacGregor
Golfové palice - wedge MacGregor V-Foil, Gunmetal Vyrobené z najkvalitnejšej nerezovej ocele pre mäkký pocit a lepšiu spätnú väzbu. Klasický tvar hlavy s veľkými drážkami pre...
Callaway Opus Black wedge pravé 48° 10° oceľCallaway Opus Black wedge pravé 48° 10° oceľ
- Callaway
To najlepšie od Callaway vo wedge dizajne, ktorý posúva wedge hru po celom svete na úplne novú úroveň. Využitím technológie Spin Gen Face Technology sa tri prvky spinu spájajú,...
Callaway Opus Platinum Chrome wedge ľavé 56° 12° oceľCallaway Opus Platinum Chrome wedge ľavé 56° 12° oceľ
- Callaway
Zakupte Callaway Opus Platinum Chrome Wedges Standard 56.12 S-Grind Lava Panske% od výrobcu Callaway za cenu 229.00 EUR.
Callaway wedge Jaws Raw Chrome wedge pravé 58.08Callaway wedge Jaws Raw Chrome wedge pravé 58.08
- Callaway
Golfové palice - wedge Callaway Jaws Raw Chrome
Callaway Opus Platinum Blue wedge ľavé 56.12 oceľ S-grindCallaway Opus Platinum Blue wedge ľavé 56.12 oceľ S-grind
- Callaway
Callaway OPUS Platinum wedge Len veľmi zriedka sa dá pri konštrukcii golfových palíc povedať, že bola prelomená skutočná bariéra. Callaway Opus Platinum je ale skutočným...
Callaway Opus Brushed Chrome Dynamic Gold 115 wedge pravé 52.10 oceľ S-grindCallaway Opus Brushed Chrome Dynamic Gold 115 wedge pravé 52.10 oceľ S-grind
- Callaway
Callaway OPUS wedge Nová wedge Callaway OPUS - to najlepšie v koštrukcii wedží, ktorá posúva hru s wedžami na úplne novú úroveň. Spin Gen Face Technology™ Využitím úplne...
Callaway Opus Platinum Blue wedge pravé 56° 10° oceľCallaway Opus Platinum Blue wedge pravé 56° 10° oceľ
- Callaway
Callaway OPUS Platinum wedge Len veľmi zriedka sa dá pri konštrukcii golfových palíc povedať, že bola prelomená skutočná bariéra. Callaway Opus Platinum je ale skutočným...
Callaway Opus Platinum Blue wedge ľavé 60° 10° oceľCallaway Opus Platinum Blue wedge ľavé 60° 10° oceľ
- Callaway
Zakupte Callaway Opus Platinum Blue Wedges Standard 60.10 S-Grind Lava Panske% od výrobcu Callaway za cenu 229.00 EUR.